1/14
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 0
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 1
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 2
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 3
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 4
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 5
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 6
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 7
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 8
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 9
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 10
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 11
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 12
Mobile Legends: Bang Bang screenshot 13
Zakupy w aplikacji z AppCoins
Mobile Legends: Bang Bang Icon

Mobile Legends

Bang Bang

Moonton
Zaufana aplikacja
12.5MPobrania
142.5MBRozmiar
4.2.x+
Wersja na Androida
21.7.22.7853(28-09-2022)Wersja
4.3
(5193 Recenzje)
Szczegóły
Recenzje
FAQs
Wersje
Info
1/14

Opis Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang to gra MOBA 5v5 na Androida, która paruje realnych graczy, posługujących się drużyną ich ulubionych bohaterów. Po pobraniu i zainstalowaniu poznasz niesamowicie szybki i dokładny system dopasowania i niezwykłe bitwy, w których pokażesz swoje umiejętności walki. Wkrótce odkryjesz, że Legendy mobilne to multiplayer, którego szukałeś!


Rozgrywka w grze Mobile Legends jest dokładnie tym, czego oczekujemy od klasycznej gry MOBA, z bitwami 5v5 na trzech różnych liniach. Cel? Zdobycie chwały przez pokonowanie wrogów i zdobycie ich wież. Będziesz walczyć z prawdziwymi graczami z całego świata, a pola bitwy obejmują dwóch dzikich szefów i cztery różne dżyngle. W tej grze dostępnych jest wiele opcji, w tym stale rosnąca kolekcja bohaterów, którzy zaspokoją wszelkie gusta: assassins, supports, marksmen... a nawet tanks!! Każdy z nich ma swoje unikalne cechy pod względem mocnych stron, słabych punktów i, oczywiście, ich osobistego wyglądu. Jednak przede wszystkim musisz dobrze zaplanować strategię i skoncentrować się na pracy w zespole. Czasami najmądrzejszą decyzją może być uzdrowienie członków drużyny lub blokowanie ataków zamiast nacieranie na wroga; Ty decydujesz!


"Jedną z rzeczy, które naprawdę przyniósł Mobile Legends: Bang Bang sławę, to system łączenia w pary. W tej grze reputacja, punkty i statystyki bohaterów są zależą od ich umiejętności i zdolności, dlatego nie ma możliwości ""zaplacić, by wygrać"". W Mobile Legends to uczciwe i bezpieczne środowisko, w którym bitwy są prawdziwie zrównoważone, i to jeden z głównych powodów, aby pobrać tę grę MOBA na Androida: e-sport oznacza czystą rozrywkę. Poza tym, że jest uczciwy, system dopasowywania jest również niezwykle szybki, więc znajdziesz się na polu bitwy (z odpowiednimi przeciwnikami) bez marnowania czasu! Oznacza to, że nie stracisz czasu dokonując wyborów w menu ani na ekranach poczekalni; po prostu bierzesz do ręki telefon i otwierasz Mobile Legends, by cieszyć się równorzędną bitwą w ciągu kilku sekund — w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo bitwy są stosunkowo szybkie, co oznacza, że Mobile Legends to idealna opcja dla tych, którzy mają chwilę wolnego czasu i lubią spontaniczne (ale wciąż złożone) doznania gamingowe.

"


Kontrolki w Mobile Legends są standardem w branży, więc nie trzeba zbyt wiele, aby nauczyć się ich działania i dominować na polu bitwy. Lewy do sterowania bohaterami za pomocą wirtualnego joysticka i prawy do działań i umiejętności. Oczywiście Mobile Legends wciąż wprowadzają innowacje i oferują opcję, która naprawdę pomaga skoncentrować się na walce: dotykasz-i-wyposażasz. Nie musisz opuszczać ekranu bitwy, aby poruszać się po menu, ponieważ wyposażenie bohaterów będzie kwestią dotknięcia ekranu.


Kolejna innowacja w Mobile Legends jest szczególnie istotna dla tych, których frustrują problemy z połączeniem internetowym w trakcie bitwy. Po pierwsze, Mobile Legends mają niespotykanie szybki system ponownego łączenia, więc wracasz do walki ekspresowo — w zaledwie kilka sekund! Po drugie, Twoi bohaterowie nie zostaną pozostawieni sami sobie, ponieważ Mobile Legends mają niesamowite strategie wspierające bohaterów opuszczonych przez graczy, więc gra nie zostanie przerwana. W ten sposób nigdy nie znajdziesz się w sytuacji walki 5v4.


Legends mobilne: Bang Bang to doskonały przykład na to, jak gry MOBA mogą być zaprojektowane nie tylko dla komputerów, ale także dla urządzeń mobilnych. Dzięki niezwykłej grafice, niesamowitej rozgrywce i unikalnym funkcjom jest to świetna gra, w której pokażesz, kto jest królem pola walki!

Mobile Legends: Bang Bang - Wersja 21.7.22.7853

(28-09-2022)
Inne wersje
Co nowego1. New Hero: Rogue Appraiser - Fredrinn, a tank/fighter who can form a variety of attacks with different skill combos.2. New Event: The MLBB X Kung Fu Panda collab arrives! Join the event for a chance to win Kung Fu Panda exclusive skins.3. New Mode: Hyper Blend, a new Arcade mode that allows you to freely match different heroes' skills, is now available!4. Magic Chess S9 will end on 08/19/2022 at 00:00:00 (Server Time), and S10, Bloom Amid the Mist, will soon start!
Apps in the same category
Mogą Cię się spodobać...

Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani ocen! Aby napisać pierwszą zainstaluj Aptoide.

-
5193 Reviews
5
4
3
2
1
Gwarancja JakościTa aplikacja pomyślnie przeszła test zabezpieczeń dla wirusów, malware oraz innych złośliwych ataków i nie zawiera żadnych zagrożeń.

Mobile Legends: Bang Bang - Informacje APK

Wersja APK: 21.7.22.7853Pakiet: com.mobile.legends
Kompatybilność Android: 4.2.x+ (Jelly Bean)
Deweloper:MoontonPolityka Prywatności:https://m.mobilelegends.com/en/newsdetail/475Uprawnienia:35
Nazwa: Mobile Legends: Bang BangRozmiar: 142.5 MBPobrania: 4MWersja : 21.7.22.7853Data Wydania: 2022-09-28 04:22:03Min. Ekran: SMALLObsługiwane CPU: armeabi-v7a
Identyfikator pakietu: com.mobile.legendsPodpis SHA1: D6:59:C5:39:7A:8F:2A:5B:6F:34:89:E5:46:A3:89:CA:54:FD:28:FCDeweloper (CN): muOrganizacja (O): muMiejsce (L): shKraj (C): cnStan / Miasto (ST): sh

Jak pobrać Mobile Legends APK?

Aby pobrać Mobile Legends na urządzenia z Androidem, wystarczy dotknąć przycisku Pobierz powyżej i wykonać kolejno proste kroki. W niektórych urządzeniach z Androidem może być konieczne przyznanie specjalnych uprawnień do sklepu Aptoide App Store, aby zainstalować aplikacje z nieznanych źródeł. Zazwyczaj pytanie o to uprawnienie jest zadawane przy każdej próbie instalacji, ale w niektórych przypadkach moższ musieć ustawić to ręcznie.

Czy Mobile Legends jest darmowe?

Pobieranie i gra w Mobile Legends są całkowicie darmowe! Nie musisz dokonywać żadnych płatności, aby cieszyć się najlepszymi walkami w Mobile Legends, ponieważ ten niesamowity MOBA jest gotowy do pobrania na urządzenia z Androidem bez żadnych kosztów. Zobaczysz, że możliwe są opcjonalne zakupy w Mobile Legends: Bang Bang, ale trzymamy rękę na pulsie! Wersja Mobile Legends w Aptoide oferuje bonus przy każdym zakupie.

Ile miejsca w sumie zajmuje Mobile Legends?

Mobile Legends: Bang Bang APK zajmuje 136.5 MB, co czyni go jednym z najlżejszych MOBA dostępnych dla urządzeń z Androidem. Będziesz zaskoczony jakością grafiki, obsługi głosowej i gier w tak lekkiej grze na Androida. Wszyscy androidowi gracze cenią sobie miejsce na swoich urzadzeniach, a najlepsze w Mobile Legends jest to, że, żeby je zainstalować, nie trzeba dodatkowo zwalniać na nie miejsca.

Dlaczego Mobile Legends są tak popularne?

Mobile Legends to jedna z najpopularniejszych gier na świecie! 10-sekundowy system dopasowania i 10-minutowy tryb bitew pozwalają rzeczywistym graczom z dowolnego miejsca cieszyć się startem w każdej chwili. Aby to uzupełnić, Mobile Legends: Bang Bang Bang oferuje 4 obszary dżungli, 3 pasy ruchu, 2 szefów, 18 wież obronnych i wiele różnych typów postaci, jak Tanks, Mages, Assasins czy Marksmen.